-16%
S3705/2
Terug...Waardeberging € 2.500,- contantgeld - € 5.000,- kostbaarheden
Classificatie inbraakwerend: EN 14450 Klasse S1
Details:
• Buitenmaten: 1950x1260x500 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 1812x1193x405 mm [hxbxd]
• Gewicht: 250 Kg
• Legbord: 4 stuk
• Inhoud: 875 Liter
• Ordner aantal: 75 stuks
• Slot: dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur RAL 7035
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse S1, EN 14450 |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 1950 mm |
| Uitwendige breedte: | 1200 mm |
| Uitwendige diepte: | 500 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 1812 mm |
| Binnenmaat breedte: | 1133 mm |
| Binnenmaat diepte: | 405 mm |
| Inhoud | 831 Liters |
| Legbord aantal | 4 stuks |
| Ordner aantal | 75 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 240 Kg |
| Verankergaten: | Vloer en Achterwand |
| Deurdoorgang hoogte: | 1812 mm |
| Deurdoorgang breedte: | 1112 mm |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
