Direct leverbaar
R1F-B-0
Terug...Waardeberging € 5.000,- contant geld / € 9.000,- kostbaarheden
Brandwerend: 1 uur voor papier
Classificatie: inbraakwerend EN 14450 Klasse S2
Classificatie: brandwerend EN 1047-1 S 60P (temperatuur tot ca. 1090°C.)
Details:
• Buitenmaten: 380x463x427 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 279x351x295mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: 264x328 mm [hxb]
• Verankergaten vloer/achterwand: 2/0
• Gewicht: 90 Kg
• Legbord: 1 stuks
• Inhoud: 28 Liter
• Ordner aantal: 3 stuks
• Slot: dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur RAL 7035 (RAL 7024 of RAL 9006 bij opties kiezen tegen meerprijs en extra levertijd)
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse S2, EN 14450 |
| Classificatie brandwerend | EN 1047-1 S60P |
| Uitwendige hoogte: | 380 mm |
| Uitwendige breedte: | 463 mm |
| Uitwendige diepte: | 427 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 279 mm |
| Binnenmaat breedte: | 351 mm |
| Binnenmaat diepte: | 295 mm |
| Inhoud | 28 Liters |
| Legbord aantal | 1 stuks |
| Ordner aantal | 3 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 90 Kg |
| Verankergaten: | Vloer |
| Deurdoorgang hoogte: | 264 mm |
| Deurdoorgang breedte: | 328 mm |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
