-5%
R4900 / 3WP
Terug...Waardeberging € 2.500,- contant geld / € 5.000,- kostbaarheden
Classificatie: inbraakwerend EN 14450 Klasse S1
Wapenkluis voor max 3 wapens:
Details:
• Buitenmaten: 1250x200x275 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 1244x194x175 mm [hxbxd]
• Lengte wapen max: 1240 mm
• Deurdoorgang: 1190x142 mm [hxb]
• Binnenvak afmetingen: 200x95x55 mm [hxbxd]
• Verankergaten vloer/achterwand: 2/2
• Gewicht: 48 Kg
• Legbord: 0 stuks
• Wapenrek aantal: 3 stuks
• Een klein munitievak op de binnenkant van de deur
• Slot: dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur RAL 7035 (RAL 6020 en 7024 bij opties kiezen tegen meerprijs en extra levertijd)
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse S1, EN 14450 |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 1250 mm |
| Uitwendige breedte: | 200 mm |
| Uitwendige diepte: | 275 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 1244 mm |
| Binnenmaat breedte: | 194 mm |
| Binnenmaat diepte: | 175 mm |
| Inhoud | 43 Liters |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 48 Kg |
| Verankergaten: | Vloer en Achterwand |
| Deurdoorgang hoogte: | 1190 mm |
| Deurdoorgang breedte: | 142 mm |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
| Aantal geweren (wapenkuis) | 3 Stuks |
