KL16
Terug...Waardeberging € 2.500,- contant geld / € 5.000,- kostbaarheden
Classificatie: inbraakwerend EN 14450 Klasse S1
Details:
• Buitenmaten: 160x310x180 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 154x304x130 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: -- / -- mm [hxb]
• Verankergaten vloer/achterwand: 2/0
• Gewicht: 10 Kg
• Legbord: 0 stuks
• Inhoud: 6 Liter
TMA kluis SK S1-1
Bel voor aanvullende informatie: Tel. +31485324870 of e-mail: info@safe2lock.nl
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse S1, EN 14450 |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 160 mm |
| Uitwendige breedte: | 310 mm |
| Uitwendige diepte: | 180 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 154 mm |
| Binnenmaat breedte: | 304 mm |
| Binnenmaat diepte: | 130 mm |
| Inhoud | 6 Liters |
| Legbord aantal | 0 stuks |
| Ordner aantal | 0 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 10 Kg |
| Verankergaten: | Vloer |
| Fabrikant | Safe2Lock |
