KL62LT
Terug...Waardeberging € 2.500,- contant geld / € 5.000,- kostbaarheden
Classificatie: inbraakwerend EN 14450 Klasse S1
Details:
• Buitenmaten: 620x490x370 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 614x484x320 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: -- / -- mm [hxb]
• Verankergaten vloer/achterwand: 2/0
• Gewicht: 50 Kg
• Legbord: 0 stuks
• Inhoud: 95 Liter
• Slot: dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
Contact
Safe2Lock VOF
Tel. +31 485 324 870
info@safe2lock.nl
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse S1, EN 14450 |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 620 mm |
| Uitwendige breedte: | 490 mm |
| Uitwendige diepte: | 370 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 614 mm |
| Binnenmaat breedte: | 484 mm |
| Binnenmaat diepte: | 320 mm |
| Inhoud | 95 Liters |
| Legbord aantal | 1 stuks |
| Ordner aantal | 6 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 50 Kg |
| Verankergaten: | Vloer |
