Direct leverbaar
M4000
Artikelnummer: M4000 Terug...Waardeberging € 10.000,- contant geld / € 20.000,- kostbaarheden
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 1
• Buitenmaten: 336x396x250 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 245x312x131 mm [hxbxd]
• Gewicht: 62 Kg
• Inhoud: 10 Liter
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 1, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 336 mm |
| Uitwendige breedte: | 396 mm |
| Uitwendige diepte: | 250 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 245 mm |
| Binnenmaat breedte: | 312 mm |
| Binnenmaat diepte: | 250 mm |
| Inhoud | 10 Liters |
| Legbord aantal | 1 stuks |
| Ordner aantal | 0 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 62 Kg |
| Verankergaten: | Vloer |
| Deurdoorgang hoogte: | 230 mm |
| Deurdoorgang breedte: | 252 mm |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
