M4004
Artikelnummer: M4004 Terug...Waardeberging € 10.000,- contant geld / € 20.000,- kostbaarheden
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 1
Details:
• Buitenmaten: 536x496x410 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 445x412x291 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: 430x352 mm [hxb]
• Verankergaten vloer/achterwand: 2/0
• Gewicht: 130 Kg
• Legbord: 1 stuk
• Inhoud: 53 Liter
• Ordner aantal: 6 stuks
• Slot: dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur RAL 7035 (optie RAL 7024 kiezen tegen extra levertijd)
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 1, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 536 mm |
| Uitwendige breedte: | 496 mm |
| Uitwendige diepte: | 410 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 445 mm |
| Binnenmaat breedte: | 412 mm |
| Binnenmaat diepte: | 291 mm |
| Inhoud | 53 Liters |
| Legbord aantal | 1 stuks |
| Ordner aantal | 5 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 130 Kg |
| Verankergaten: | Vloer |
| Deurdoorgang hoogte: | 430 mm |
| Deurdoorgang breedte: | 352 mm |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
