1-2 weken
B3410
Terug...Waardeberging € 5.000,- contant geld / € 9.000,- kostbaarheden
Classificatie: inbraakwerend EN 14450 Klasse S2
• Buitenmaten: 300x420x380 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 226x348x291 mm [hxbxd]
• Gewicht: 32 Kg
• Inhoud: 23 Liter
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse S2, EN 14450 |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 300 mm |
| Uitwendige breedte: | 420 mm |
| Uitwendige diepte: | 380 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 226 mm |
| Binnenmaat breedte: | 348 mm |
| Binnenmaat diepte: | 291 mm |
| Inhoud | 23 Liters |
| Legbord aantal | 1 stuks |
| Ordner aantal | 1 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 32 Kg |
| Verankergaten: | Vloer |
| Deurdoorgang hoogte: | 226 mm |
| Deurdoorgang breedte: | 316 mm |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
