A3311
Terug...Waardeberging € 2.500,- contant geld / € 5.000,- kostbaarheden
Classificatie: inbraakwerend: Klasse S1
Details:
• Buitenmaten: 380x380x375 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 374x362x311 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: 324x276 mm [hxb]
• Verankergaten vloer/achterwand: 2/2
• Gewicht: 27 Kg
• Legbord: 1 stuk
• Inhoud: 42 Liter
• Ordner aantal: 4 stuk
• Slot: dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur RAL 7035 (RAL 7024 of RAL 9005 bij opties kiezen tegen meerprijs en extra levertijd)
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse S1, EN 14450 |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 380 mm |
| Uitwendige breedte: | 380 mm |
| Uitwendige diepte: | 375 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 374 mm |
| Binnenmaat breedte: | 362 mm |
| Binnenmaat diepte: | 311 mm |
| Inhoud | 42 Liters |
| Legbord aantal | 1 stuks |
| Ordner aantal | 4 stuks |
| RAL Kleur | Antraciet |
| Gewicht | 27 Kg |
| Verankergaten: | Vloer en Achterwand |
| Deurdoorgang hoogte: | 324 mm |
| Deurdoorgang breedte: | 276 mm |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
