A3313
Terug...Waardeberging € 2.500,- contant geld / € 5.000,- kostbaarheden
Classificatie: inbraakwerend: Klasse S1
Details:
• Buitenmaten: 730x380x375 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 724x362x311 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: 674x276 mm [hxb]
• Verankergaten vloer/achterwand: 2/2
• Gewicht: 42 Kg
• Legbord: 2 stuks
• Inhoud: 81 Liter
• Ordner aantal: 8 stuks
• Slot: dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur RAL 7035 (RAL 7024 of RAL 9005 bij opties kiezen tegen meerprijs en extra levertijd)
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse S1, EN 14450 |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 730 mm |
| Uitwendige breedte: | 380 mm |
| Uitwendige diepte: | 375 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 724 mm |
| Binnenmaat breedte: | 362 mm |
| Binnenmaat diepte: | 311 mm |
| Inhoud | 81 Liters |
| Legbord aantal | 2 stuks |
| Ordner aantal | 8 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 42 Kg |
| Verankergaten: | Vloer en Achterwand |
| Deurdoorgang hoogte: | 674 mm |
| Deurdoorgang breedte: | 276 mm |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
