1-2 weken
B3412
Terug...Waardeberging € 5.000,- contant geld / € 9.000,- kostbaarheden
Classificatie: inbraakwerend EN 14450 Klasse S2
Details:
• Buitenmaten: 605x425x380 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 531x353x291 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: 531x321 mm [hxb]
• Verankergaten vloer/achterwand: 2/2
• Gewicht: 52 Kg
• Legbord: 1 stuk
• Inhoud: 53 Liter
• Ordner aantal: 4 stuks
• Slot: dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur RAL 7035 (RAL 7024 of RAL 9006 bij opties kiezen tegen meerprijs en extra levertijd)
• Op de inrichting van de kluis zit extra levertijd.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse S2, EN 14450 |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 605 mm |
| Uitwendige breedte: | 425 mm |
| Uitwendige diepte: | 380 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 531 mm |
| Binnenmaat breedte: | 353 mm |
| Binnenmaat diepte: | 291 mm |
| Inhoud | 53 Liters |
| Legbord aantal | 1 stuks |
| Ordner aantal | 4 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 53 Kg |
| Verankergaten: | Vloer |
| Deurdoorgang hoogte: | 531 mm |
| Deurdoorgang breedte: | 321 mm |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
