-15%
AG 03-I
Artikelnummer: 071070001 Terug...Waardeberging € 10.000,- contant geld / € 20.000,- kostbaarheden
Brandwerend: niet getest
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 1
Classificatie: brandwerend Licht brandwerend DIN 4102 (niet gecertificeerd)
Details:
• Buitenmaten: 280x400x310 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 230x350x180 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: - mm [hxbxd]
• Verankergaten vloer/achterwand: 2/0
• Gewicht: 60 Kg
• Legbord: 1 stuk
• Inhoud: 14 Liter
• Ordner aantal: - stuks
• Slot: dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur -
• Kleur RAL 7037
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 1, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | DIN 4102 |
| Uitwendige hoogte: | 280 mm |
| Uitwendige breedte: | 400 mm |
| Uitwendige diepte: | 312 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 230 mm |
| Binnenmaat breedte: | 350 mm |
| Binnenmaat diepte: | 180 mm |
| Inhoud | 14 Liters |
| Legbord aantal | 1 stuks |
| Ordner aantal | 0 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7037 |
| Gewicht | 60 Kg |
| Verankergaten: | Vloer en Achterwand |
| Fabrikant | Wertheim |
| Barcode | 8712897020031 |
