-15%
BG 10-II
Terug...Waardeberging € 25.000,- contant geld / € 50.000,- kostbaarheden
Brandwerend: niet gecertificeerd
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 2
Classificatie: brandwerend DIN4102
Details:
• Buitenmaten: 395x450x442 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 345x400x310 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: -- / -- mm [hxb]
• Verankergaten vloer/achterwand: 1/0
• Gewicht: 120 Kg
• Legbord: 1 stuk
• Inhoud: 43 Liter
• Ordner aantal: 4 stuks
• Slot: dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur RAL 7037
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 2, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | DIN 4102 |
| Uitwendige hoogte: | 395 mm |
| Uitwendige breedte: | 450 mm |
| Uitwendige diepte: | 442 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 345 mm |
| Binnenmaat breedte: | 400 mm |
| Binnenmaat diepte: | 310 mm |
| Inhoud | 43 Liters |
| Legbord aantal | 1 stuks |
| Ordner aantal | 4 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7037 |
| Gewicht | 120 Kg |
| Verankergaten: | Vloer en Achterwand |
| Fabrikant | Wertheim |
| Barcode | 8712897020116 |
