-11%
DIS-S2-550
Terug...Waardeberging € 10.000,- contant geld / € 20.000,- kostbaarheden
Brandwerend: 1 uur voor data
Classificatie: inbraakwerend EN 14450 Klasse S2
Classificatie: brandwerend S 60 DIS
Details:
• Buitenmaten: 635x563x630 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 400x368x397 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: 400x368 mm [hxb]
• Verankergaten vloer/achterwand: 2/0
• Gewicht: 197 Kg
• Legbord: 1 stuk
• Inhoud: 58 Liter
• Ordner aantal: - stuks
• Slot: dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur RAL 7035
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Gewicht | 198 Kg |
| Binnenmaat hoogte: | 400 mm |
| Binnenmaat breedte: | 368 mm |
| Binnenmaat diepte: | 397 mm |
| Classificatie inbraakwerend | Klasse S2, EN 14450 |
| Classificatie brandwerend | EN 1047-1 S60P |
| Uitwendige hoogte: | 635 mm |
| Uitwendige breedte: | 563 mm |
| Uitwendige diepte: | 630 mm |
| Inhoud | 58 Liters |
