-15%
GMK3
Artikelnummer: 081002001 Terug...Waardeberging € 5.000,- contantgeld - € 9.000,- kostbaarheden
Brandwerend: Niet getest
Classificatie inbraakwerend EN 14450 Klasse S2
Details:
• Buitenmaten: 220x350x300 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 200x340x245 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: -- / -- mm [hxb]
• Verankergaten vloer/achterwand: 1/0
• Gewicht: 25 Kg
• Legbord: 1 stuk
• Inhoud: 18 Liter
• Ordner aantal: -
• Slot: dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur lichtblauw
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse S2, EN 14450 |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 220 mm |
| Uitwendige breedte: | 350 mm |
| Uitwendige diepte: | 300 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 200 mm |
| Binnenmaat breedte: | 340 mm |
| Binnenmaat diepte: | 245 mm |
| Inhoud | 18 Liters |
| Legbord aantal | 1 stuks |
| RAL Kleur | Blauw |
| Gewicht | 25 Kg |
| Verankergaten: | Vloer en Achterwand |
| Fabrikant | De Raat Brandkasten |
| Barcode | 8009892050423 |
