Direct leverbaar
S5910 elo / 5WP
Terug...Waardeberging € 5.000,- contant geld / € 9.000,- kostbaarheden
Classificatie: inbraakwerend EN 14450 Klasse S2
Pistoolkluis: max 5 wapens
• Buitenmaten: 255x395x380 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 119x335x290 mm [hxbxd]
• Met binnenvak: 80x335x260 mm [hxbxd]
• Gewicht: 31 Kg
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse S2, EN 14450 |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 255 mm |
| Uitwendige breedte: | 395 mm |
| Uitwendige diepte: | 380 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 119 mm |
| Binnenmaat breedte: | 335 mm |
| Binnenmaat diepte: | 290 mm |
| Inhoud | 12 Liters |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 32 Kg |
| Verankergaten: | Vloer en Achterwand |
| Deurdoorgang hoogte: | 110 mm |
| Deurdoorgang breedte: | 290 mm |
| elektronischslot met | 2 codes |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
| Barcode | 8719689101220 |
| Aantal pistolen (wapenkluis) | 5 Stuks |
