-15%
DRS Euro Defender II/4 RAL 9005
Artikelnummer: 031082401 Terug...Waardeberging € 25.000,- contant geld / € 50.000,- kostbaarheden
Brandwerend: 1 uur voor papier
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 2
Classificatie: brandwerend NT Fire-017 60P
Details:
• Buitenmaten: 1030x640x648 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 900x510x425 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: -- / --mm [hxb]
• Verankergaten vloer/achterwand: 1/0
• Gewicht: 407 Kg
• Legbord: 3 stuk
• Inhoud: 195 Liter
• Ordner aantal: 15 stuks
• Slot: dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Standaard in de kleur RAL 9005
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 2, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | NT Fire-017 60P |
| Uitwendige hoogte: | 1030 mm |
| Uitwendige breedte: | 640 mm |
| Uitwendige diepte: | 648 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 900 mm |
| Binnenmaat breedte: | 510 mm |
| Binnenmaat diepte: | 425 mm |
| Inhoud | 195 Liters |
| Legbord aantal | 3 stuks |
| Ordner aantal | 15 stuks |
| RAL Kleur | RAL 9005 |
| Gewicht | 407 Kg |
| Verankergaten: | Vloer |
| Fabrikant | De Raat Brandkasten |
| Barcode | 8712897012180 |
