SF 680-4DK
Artikelnummer: 041020202 Terug...Waardeberging: Niet gecertificeerd
Classificatie inbraakwerend Niet gecertificeerd
Classificatie brandwerend NT Fire-017 90P
Details:
• Buitenmaten: 1510x528x678 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 300x408x542 mm [hxbxd]
• Verankergaten vloer/achterwand: 0/0
• Gewicht: 275 Kg
• Lades: 4
• Inhoud: 298 Liter
• Slot: cilinder sleutelslot (2 sleutels meegeleverd)
• Kleur RAL 7035
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Geen certificaat |
| Classificatie brandwerend | NT Fire-017 90P |
| Uitwendige hoogte: | 1510 mm |
| Uitwendige breedte: | 528 mm |
| Uitwendige diepte: | 678 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 300 mm |
| Binnenmaat breedte: | 408 mm |
| Binnenmaat diepte: | 525 mm |
| Inhoud | 298 Liters |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 275 Kg |
| Fabrikant | De Raat Brandkasten |
| Barcode | 8712897763006 |
| Lades voor documentensafes (brandwerende ladekasten) | 4 |
