-15%
Sun Safe ES 150
Artikelnummer: 061002882 Terug...Waardeberging: Geen certificaat
Brandwerend: 2 uur voor papier
Classificatie: inbraakwerend Geen certificaat
Classificatie: brandwerend NT Fire-017 120P
Details:
• Buitenmaten: 1171x642x630 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 1012x483x463 mm [hxbxd]
• Verankergaten vloer/achterwand: 1/0
• Gewicht: 285 Kg
• Legbord: 2 stuk
• Inhoud: 226 Liter
• Ordner aantal: 18 stuks
• Voorzien van lade
• Kleur RAL 9002
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Geen certificaat |
| Classificatie brandwerend | NT Fire-017 120P |
| Uitwendige hoogte: | 1171 mm |
| Uitwendige breedte: | 642 mm |
| Uitwendige diepte: | 630 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 1012 mm |
| Binnenmaat breedte: | 483 mm |
| Binnenmaat diepte: | 463 mm |
| Inhoud | 285 Liters |
| Legbord aantal | 2 stuks |
| Ordner aantal | 18 stuks |
| RAL Kleur | RAL 9002 |
| Gewicht | 285 Kg |
| Verankergaten: | Vloer |
| elektronischslot met | 1 codes |
| Fabrikant | De Raat Brandkasten |
| Barcode | 871289770028 |
