-16%
Sun Safe ES 700
Artikelnummer: 061003082 Terug...Waardeberging: Geen certificaat
Brandwerend: 1 uur voor papier
Classificatie: inbraakwerend Geen certificaat
Classificatie: brandwerend NT Fire-017 60P
Details:
• Buitenmaten: 1695x1206x654 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 1536x1047x487 mm [hxbxd]
• Verankergaten vloer/achterwand: 1/0
• Gewicht: 670 Kg
• Legbord: 3 stuk
• Inhoud: 762 Liter
• Ordner aantal: 55 stuks
• Voorzien van 2 lades
• Dubbeldeurs
• Kleur RAL 9002
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Geen certificaat |
| Classificatie brandwerend | NT Fire-017 60P |
| Uitwendige hoogte: | 1695 mm |
| Uitwendige breedte: | 1206 mm |
| Uitwendige diepte: | 654 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 1536 mm |
| Binnenmaat breedte: | 1047 mm |
| Binnenmaat diepte: | 487 mm |
| Inhoud | 762 Liters |
| Legbord aantal | 3 stuks |
| Ordner aantal | 55 stuks |
| RAL Kleur | RAL 9002 |
| Gewicht | 670 Kg |
| Verankergaten: | Vloer |
| elektronischslot met | 1 codes |
| Fabrikant | De Raat Brandkasten |
| Barcode | 8712897700308 |
