DRS Depo III/2
Artikelnummer: 603680100 Terug...Waardeberging € 45.000,- contant geld / € 90.000,- kostbaarheden
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-2 Klasse 3
Classificatie: Brandwerend Geen certificaat
Details:
• Buitenmaten: 1300x590x550mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 615x480x390mm [hxbxd]
• Geldinwerplade, binnenmaten: 70x320x220mm [hxbxd]
• Verankergaten vloer/achterwand: 1/0
• Gewicht: 457 Kg
• Inhoud: 115 Liter
• Voorzien van één dubbelbaard sleutelslot op de kluisdeur en lade (per slot 2 sleutels meegeleverd)
• KLeur: RAL7035
LET OP! De "DRS Depo III/2" heeft geen brandwerende eigenschappen (niet brandwerend)
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 3, EN 1143-2 |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 1300 mm |
| Uitwendige breedte: | 590 mm |
| Uitwendige diepte: | 550 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 615 mm |
| Binnenmaat breedte: | 480 mm |
| Binnenmaat diepte: | 390 mm |
| Inhoud | 50 Liters |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 115 Kg |
| Verankergaten: | Vloer en Achterwand |
| Fabrikant | De Raat Brandkasten |
| Barcode | 8712897026293 |
| Afstortkluis | Uitschuifbare inwerplade |
