-10%
Salvus Bologna 46 elo Inbraak- en brandwerende kluis
Terug...Waardeberging € 10.000,- contant geld / € 20.000,- kostbaarheden
Brandwerend: 1 uur voor papier
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 1
Classificatie: brandwerend EN 15659 LFS60P
Details:
• Buitenmaten: 490x480x455 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 330x332x295 mm [hxbxd]
• Verankergaten vloer/achterwand: 1/0
• Gewicht: 106 Kg
• Legbord: 1 stuk (verstelbaar)
• Inhoud: 33 Liter
• Ordner aantal: 4 stuks
• Slot: EN1300 gecertificeerd elektronisch slot Basic
• Deur openingshoek 180 graden
• Driezijdige vergrendeling
• Kleur: antraciet (RAL 7024)
Contact
Safe2Lock VOF
Tel. +31 485 324 870
info@safe2lock.nl
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 1, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | EN 1047-1 S60P |
| Uitwendige hoogte: | 490 mm |
| Uitwendige breedte: | 480 mm |
| Uitwendige diepte: | 455 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 330 mm |
| Binnenmaat breedte: | 332 mm |
| Binnenmaat diepte: | 295 mm |
| Inhoud | 33 Liters |
| Legbord aantal | 1 stuks |
| Gewicht | 106 Kg |
| Fabrikant | Nauta |
