-10%
Salvus Bologna 165 Inbraak- en brandwerende kluis
Terug...Waardeberging € 10.000,- contant geld / € 20.000,- kostbaarheden
Brandwerend: 1 uur voor papier
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 1
Classificatie: brandwerend EN 15659 LFS60P
Details:
• Buitenmaten: 1652x701x580mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 1459x527x388 mm [hxbxd]
• Verankergaten vloer/achterwand: 1/0
• Gewicht: 501 Kg
• Legbord: 3 stuks (verstelbaar)
• Inhoud: 289 Liter
• Ordner aantal: 26 stuks
• Slot: EN1300 gecertificeerd sleutelslot (2 sleutels)
• Deur openingshoek 180 graden
• Driezijdige vergrendeling
• Kleur: antraciet (RAL 7024)
Contact
Safe2Lock VOF
Tel. +31 485 324 870
info@safe2lock.nl
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 1, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | EN 1047-1 S60P |
| Uitwendige hoogte: | 1652 mm |
| Uitwendige breedte: | 701 mm |
| Uitwendige diepte: | 580 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 1459 mm |
| Binnenmaat breedte: | 527 mm |
| Binnenmaat diepte: | 388 mm |
| Inhoud | 289 Liters |
| Legbord aantal | 3 stuks |
| Gewicht | 501 Kg |
| Fabrikant | Nauta |
