-15%
DRS Prisma I/0
Artikelnummer: 071030001 Terug...Waardeberging € 10.000,- contant geld / € 20.000,- kostbaarheden
Brandwerend: Niet getest
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 1
Classificatie: brandwerend DIN 4102
Details:
• Buitenmaten: 350x390x265 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 300x330x155 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: 238x294 mm
• Verankergaten: vloer/ achterwand 1/0
• Gewicht: 41 Kg
• Legbord aantal: 1 stuks
• Inhoud: 15 Liter
• Ordner aantal: 0 stuks
• Sloten: de kluis is standaard uitgevoerd met één dubbelbaard sleutelsloten. (2 sleutels worden meegeleverd)
• Kleur: RAL 7035
Alternatief artikel: StGAllen-I-0
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 1, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | DIN 4102 |
| Uitwendige hoogte: | 350 mm |
| Uitwendige breedte: | 390 mm |
| Uitwendige diepte: | 265 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 300 mm |
| Binnenmaat breedte: | 330 mm |
| Binnenmaat diepte: | 155 mm |
| Inhoud | 15 Liters |
| Legbord aantal | 1 stuks |
| Ordner aantal | 0 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 41 Kg |
| Verankergaten: | Vloer |
| Deurdoorgang hoogte: | 238 mm |
| Deurdoorgang breedte: | 294 mm |
| Fabrikant | De Raat Brandkasten |
| Barcode | 8712897021144 |



