-10%
stGallen-I-2
Artikelnummer: 40212.00 Terug...Waardeberging € 10.000,- contant geld / € 20.000,- kostbaarheden
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 1
Details:
• Buitenmaten: 600x420x445 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 520x330x325 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: 488x319 mm [hxb]
• Verankergaten vloer/achterwand: 1/0
• Gewicht: 76 Kg
• Legbord: 1 stuk
• Inhoud: 56 Liter
• Ordner aantal: 6 stuks
• Slot: dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur RAL 7035 (optie RAL 7024 kiezen tegen extra levertijd)
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 1, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 600 mm |
| Uitwendige breedte: | 420 mm |
| Uitwendige diepte: | 445 mm |
| Inhoud | 56 Liters |
| Legbord aantal | 1 stuks |
| Ordner aantal | 6 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035/RAL7024 |
| Gewicht | 76 Kg |
| Verankergaten: | Vloer |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
| Barcode | 8712897021168. |

