Direct leverbaar
DRS Prisma I/5
Artikelnummer: 071030501 Terug...Waardeberging € 10.000,- contant geld / € 20.000,- kostbaarheden
Brandwerend: Niet getest
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 1
Classificatie: brandwerend DIN 4102
• Buitenmaten:1130x570x485 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 1080x510x375 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: 1018x474 mm
• Verankergaten: vloer/ achterwand 1/0
• Gewicht: 153 Kg
• Legbord aantal: 2 stuks
• Inhoud: 207 Liter
• Ordner aantal: 18 stuks
• Sloten: de kluis is standaard uitgevoerd met één dubbelbaard sleutelsloten. (2 sleutels worden meegeleverd)
• Kleur: RAL 7035
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 1, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | DIN 4102 |
| Uitwendige hoogte: | 1130 mm |
| Uitwendige breedte: | 570 mm |
| Uitwendige diepte: | 485 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 1080 mm |
| Binnenmaat breedte: | 510 mm |
| Binnenmaat diepte: | 375 mm |
| Inhoud | 207 Liters |
| Legbord aantal | 2 stuks |
| Ordner aantal | 18 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 153 Kg |
| Verankergaten: | Vloer |
| Deurdoorgang hoogte: | 1018 mm |
| Deurdoorgang breedte: | 474 mm |
| Fabrikant | De Raat Brandkasten |
| Barcode | 8712897021199 |


