-15%
DRS Prisma I/23
Artikelnummer: 071031301 Terug...Waardeberging € 10.000,- contant geld / € 20.000,- kostbaarheden
Brandwerend: Niet getest
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 2
Classificatie: brandwerend DIN 4102
• Buitenmaten: 1300x1245x485 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 1250x1185x375 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: 1188x1165 mm
• Verankergaten: vloer/ achterwand 1/0
• Gewicht: 317 Kg
• Legbord aantal: 3 stuks
• Inhoud: 555 Liter
• Ordner aantal: 51 stuks
• Sloten: de kluis is standaard uitgevoerd met twee dubbelbaard sleutelsloten. (2 sleutels worden meegeleverd)
• Kleur: RAL 7035
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 1, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | DIN 4102 |
| Uitwendige hoogte: | 1300 mm |
| Uitwendige breedte: | 1245 mm |
| Uitwendige diepte: | 485 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 1250 mm |
| Binnenmaat breedte: | 1185 mm |
| Binnenmaat diepte: | 365375 mm |
| Inhoud | 555 Liters |
| Legbord aantal | 3 stuks |
| Ordner aantal | 51 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 317 Kg |
| Verankergaten: | Vloer |
| Deurdoorgang hoogte: | 1188 mm |
| Deurdoorgang breedte: | 1165 mm |
| Fabrikant | De Raat Brandkasten |
| Barcode | 8712897021236 |
