-15%
DRS Prisma I/25
Artikelnummer: 071031501 Terug...Waardeberging € 10.000,- contant geld / € 20.000,- kostbaarheden
Brandwerend: Niet getest
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 2
Classificatie: brandwerend DIN 4102
• Buitenmaten: 1830x1245x600 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 1780x1185x490 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: 1718x1165 mm
• Verankergaten: vloer/ achterwand 1/0
• Gewicht: 469 Kg
• Legbord aantal: 4 stuks
• Inhoud: 1034 Liter
• Ordner aantal: 75 stuks
• Sloten: de kluis is standaard uitgevoerd met één dubbelbaard sleutelsloten. (2 sleutels worden meegeleverd)
• Kleur: RAL 7035
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 1, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | DIN 4102 |
| Uitwendige hoogte: | 1830 mm |
| Uitwendige breedte: | 1245 mm |
| Uitwendige diepte: | 600 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 1780 mm |
| Binnenmaat breedte: | 1185 mm |
| Binnenmaat diepte: | 490 mm |
| Inhoud | 1034 Liters |
| Legbord aantal | 4 stuks |
| Ordner aantal | 75 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 469 Kg |
| Verankergaten: | Vloer |
| Deurdoorgang hoogte: | 1718 mm |
| Deurdoorgang breedte: | 1165 mm |
| Fabrikant | De Raat Brandkasten |
| Barcode | 8712897021243 |
