-15%
DRS Köln 6
Artikelnummer: 44006 ISS Terug...Waardeberging € 7.000,- contant geld / € 14.000,- kostbaarheden
Brandwerend: 1 uur voor papier
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 0
Classificatie: brandwerend EN 1047-1 S 60P (temperatuur tot ca. 1090°C.)
Details:
• Buitenmaten: 1507x704x471 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 1406x592x339 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: 1391x569 mm [hxb]
• Verankergaten vloer/achterwand: 1/0
• Gewicht: 375 Kg
• Legbord: 3 stuks
• Inhoud: 282 Liter
• Ordner aantal: 28 stuks
• Slot: dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur RAL 7035
• Op de inrichting van de kluis zit extra levertijd.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 0, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | EN 1047-1 S60P |
| Uitwendige hoogte: | 1507 mm |
| Uitwendige breedte: | 704 mm |
| Uitwendige diepte: | 471 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 1406 mm |
| Binnenmaat breedte: | 592 mm |
| Binnenmaat diepte: | 339 mm |
| Inhoud | 282 Liters |
| Legbord aantal | 3 stuks |
| Ordner aantal | 28 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 375 Kg |
| Verankergaten: | Vloer |
| Deurdoorgang hoogte: | 1391 mm |
| Deurdoorgang breedte: | 569 mm |
| Fabrikant | De Raat Brandkasten |
| Barcode | 8712897660602 |
