-15%
DRS Combi-Fire 3K
Artikelnummer: 081080301 Terug...Waardeberging € 5.000,- contant geld / € 9.000,- kostbaarheden
Brandwerend: 1 uur voor papier
Classificatie: inbraakwerend EN 14450 Klasse S2
Classificatie: brandwerend EN 15659 LFS 60P (temperatuur tot ca. 850°C.)
Details:
• Buitenmaten: 820x480x465 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 680x340x300 mm [hxbxd]
• Verankergaten vloer/achterwand: 2/0
• Gewicht: 131 Kg
• Legbord: 1 stuks
• Inhoud: 69 Liter
• Ordner aantal: 8 stuks
• Slot: dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur RAL 7035 (RAL 7024 bij opties kiezen tegen meerprijs en extra levertijd)
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse S2, EN 14450 |
| Classificatie brandwerend | EN 15659 LFS60 |
| Uitwendige hoogte: | 820 mm |
| Uitwendige breedte: | 480 mm |
| Uitwendige diepte: | 465 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 680 mm |
| Binnenmaat breedte: | 340 mm |
| Binnenmaat diepte: | 300 mm |
| Inhoud | 69 Liters |
| Legbord aantal | 1 stuks |
| Ordner aantal | 8 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 131 Kg |
| Verankergaten: | Vloer |
| Fabrikant | De Raat Brandkasten |
| Barcode | 8712897021427 |
