-15%
DRS Köln 2
Artikelnummer: 44002 ISS Terug...Waardeberging € 7.000,- contant geld / € 14.000,- kostbaarheden
Brandwerend: 1 uur voor papier
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 0
Classificatie: brandwerend EN 1047-1 S 60P (temperatuur tot ca. 1090°C.)
Details:
• Buitenmaten: 615x589x471 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 517x477x339 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: 499x454 mm [hxb]
• Verankergaten vloer/achterwand: 1/0
• Gewicht: 160 Kg
• Legbord: 2 stuks
• Inhoud: 83 Liter
• Ordner aantal: 6 stuks
• Slot: dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur RAL 7035
• Op de inrichting van de kluis zit extra levertijd.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 0, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | EN 1047-1 S60P |
| Uitwendige hoogte: | 615 mm |
| Uitwendige breedte: | 589 mm |
| Uitwendige diepte: | 471 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 517 mm |
| Binnenmaat breedte: | 477 mm |
| Binnenmaat diepte: | 339 mm |
| Inhoud | 83 Liters |
| Legbord aantal | 2 stuks |
| Ordner aantal | 8 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 160 Kg |
| Verankergaten: | Vloer |
| Deurdoorgang hoogte: | 499 mm |
| Deurdoorgang breedte: | 454 mm |
| Fabrikant | De Raat Brandkasten |
| Barcode | 8712897002211 |
