-15%
DRS Köln 0
Artikelnummer: 44000 ISS Terug...Waardeberging € 7.000,- contant geld / € 14.000,- kostbaarheden
Brandwerend: 1 uur voor papier
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 0
Classificatie: brandwerend EN 1047-1 S 60P (temperatuur tot ca. 1090°C.)
Details:
• Buitenmaten: 379x589x471 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 278x477x339 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: 263x454 mm [hxb]
• Gewicht: 125 kg
• Legbord: 1
• Inhoud: 46 Liter
• Ordner aantal: 3 stuks
• Slot: dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 0, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | EN 1047-1 S60P |
| Uitwendige hoogte: | 379 mm |
| Uitwendige breedte: | 589 mm |
| Uitwendige diepte: | 471 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 278 mm |
| Binnenmaat breedte: | 477 mm |
| Binnenmaat diepte: | 339 mm |
| Inhoud | 46 Liters |
| Legbord aantal | 1 stuks |
| Ordner aantal | 3 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 125 Kg |
| Verankergaten: | Vloer |
| Deurdoorgang hoogte: | 263 mm |
| Deurdoorgang breedte: | 454 mm |
| Fabrikant | De Raat Brandkasten |
| Barcode | 8712897660008 |

