-15%
DRS Köln 14
Artikelnummer: 44114 ISS Terug...Waardeberging € 7.000,- contant geld / € 14.000,- kostbaarheden
Brandwerend: 1 uur voor papier
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 0
Classificatie: brandwerend EN 1047-1 S 60P (temperatuur tot ca. 1090°C.)
Details:
• Buitenmaten: 1884x1282x559 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 1783x1170x403mm [hxbxd]
• Verankergaten vloer/achterwand: 1/0
• Gewicht: 880 Kg
• Legbord: 4 stuks
• Inhoud: 840 Liter
• Slot: dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Op de inrichting van de kluis zit extra levertijd.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 8712897005557 |
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 0, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | EN 1047-1 S60P |
| Uitwendige hoogte: | 1884 mm |
| Uitwendige breedte: | 1282 mm |
| Uitwendige diepte: | 559 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 1783 mm |
| Binnenmaat breedte: | 1170 mm |
| Binnenmaat diepte: | 403 mm |
| Legbord aantal | 4 stuks |
| Inhoud | 840 Liters |
| Gewicht | 880 Kg |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Verankergaten: | Vloer |
| Fabrikant | De Raat Brandkasten |
