-15%
DRS Berlin 8
Artikelnummer: 031010801 Terug...Waardeberging € 10.000,- contant geld / € 20.000,- kostbaarheden
Brandwerend: 2 uur voor papier
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 1
Classificatie: brandwerend EN 1047-1 S 120P (temperatuur tot ca. 1090°C.)
Details:
• Buitenmaten: 2033x1766x560 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 1737x1609x358 mm [hxbxd]
• Verankergaten vloer/achterwand: 2/0
• Gewicht:1460 Kg
• Legbord: 2x4 stuks
• Inhoud: 1001 Liter
• Ordner aantal: 100 stuks
• Slot: dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur RAL 7035
• Op de inrichting van de kluis zit extra levertijd.
Op de getoonde afbeelding ziet u de DRS Berlin 6
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 1, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | EN 1047-1 S120P |
| Uitwendige hoogte: | 2033 mm |
| Uitwendige breedte: | 1766 mm |
| Uitwendige diepte: | 560 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 1737 mm |
| Binnenmaat breedte: | 1609 mm |
| Binnenmaat diepte: | 358 mm |
| Inhoud | 1001 Liters |
| Legbord aantal | 4 stuks |
| Ordner aantal | 100 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 1.460 Kg |
| Verankergaten: | Vloer |
| Fabrikant | De Raat Brandkasten |
| Barcode | 8712897002532 |
