Brandenburg 1505 sleutelkast
Terug...SPECIFICATIES RVS SLEUTELKLUIS BRANDENBURG
- Brandenburg RVS sleutelkluis.
- Uitvoering voor Halfprofiel cilinder.
- Buitenmaten: 170x240x100 mm [hxbxd]
- Binnenmaten: 164x234x97 mm [hxbxd]
- Deur doorgang: 115 x 180 [h x b]
- Voorbereid voor verankering vloer/achterwand: 0/4
- Gewicht: 5 Kg
- Aantal haken: 2x 5 stuks
- Uitermate geschikt voor buitentoepassingen.
- Wanden en deur 3 mm dik roestvrijstaal.
- RVS overstaande beschermrand, afdekplaat en dichtingstrips beschermen tegen weersinvloeden.
- Scharnieren inliggend.
- Deuropeningshoek 90°.
- Deur aanslag DIN Rechts.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Geen certificaat |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 170 mm |
| Uitwendige breedte: | 240 mm |
| Uitwendige diepte: | 100 mm |
| Legbord aantal | 0 stuks |
| Gewicht | 5 Kg |
| Haken kort | 10 Stuks |
