-9%
Mainz 13002 (SD150HS)
Artikelnummer: 13002 Terug...Waardeberging € 2.500,- contantgeld - € 5.000,- kostbaarheden
Classificatie inbraakwerend EN 14450 Klasse S1
Details:
• Buitenmaten: 636x460x200 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 630x454x118 mm [hxbxd]
• Aantal haken: 150 stuks
• Deurdoorgang: 530x334 mm [hxb]
• Verankergaten vloer/achterwand: 2/2
• Gewicht: 47 Kg
• Inhoud: 34 Liter
• Slot: dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur RAL 7035
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse S1, EN 14450 |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 636 mm |
| Uitwendige breedte: | 460 mm |
| Uitwendige diepte: | 200 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 630 mm |
| Binnenmaat breedte: | 454 mm |
| Binnenmaat diepte: | 118 mm |
| Inhoud | 34 Liters |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 47 Kg |
| Verankergaten: | Vloer en Achterwand |
| Deurdoorgang hoogte: | 530 mm |
| Deurdoorgang breedte: | 334 mm |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
| Haken kort | 150 Stuks |
