-15%
MAX-I-4A
Artikelnummer: 402004 Terug...Waardeberging € 10.000,- contant geld / € 20.000,- kostbaarheden
Brandwerend: Niet getest
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 1
Classificatie: brandwerend DIN 4102
Details:
• Buitenmaten: 800x500x420 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 750x441x307 mm [hxbxd]
• Verankergaten: vloer/achterwand 1/1
• Gewicht: 100 Kg
• Legbord aantal: 1 stuks
• Inhoud: 102 Liter
• Ordner aantal: 12 stuks
• Sloten: de kluis is standaard uitgevoerd met één dubbelbaard sleutelsloten. (3 sleutels worden meegeleverd)
• Kleur: RAL 7035
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 1, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 800 mm |
| Uitwendige breedte: | 500 mm |
| Uitwendige diepte: | 420 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 750 mm |
| Binnenmaat breedte: | 441 mm |
| Binnenmaat diepte: | 307 mm |
| Inhoud | 101 Liters |
| Legbord aantal | 1 stuks |
| Ordner aantal | 12 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035/RAL7024 |
| Gewicht | 100 Kg |
| Verankergaten: | Vloer en Achterwand |
| Deurdoorgang hoogte: | 688 mm |
| Deurdoorgang breedte: | 404 mm |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
| Barcode | 87128970211750 |
| Haken kort | 5 Stuks |

