1-2 weken
Luzern WF MX 55632
Terug...Waardeberging € 7.000,- contant geld / € 14.000,- kostbaarheden
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 0
Details:
• Buitenmaten: 1600x550x450 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 1550x500x350 mm [hxbxd]
• Gewicht: 207 Kg
• Wapenrek aantal: 16
• Deur vakken: 4
• Inhoud: 271 Liter
• Slot: dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur RAL 7035 (RAL 7024 optie kiezen tegen extra levertijd)
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 0, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 1600 mm |
| Uitwendige breedte: | 550 mm |
| Uitwendige diepte: | 450 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 1550 mm |
| Binnenmaat breedte: | 500 mm |
| Binnenmaat diepte: | 350 mm |
| Inhoud | 271 Liters |
| Legbord aantal | 2 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 207 Kg |
| Verankergaten: | Vloer en Achterwand |
| Deurdoorgang hoogte: | 1488 mm |
| Deurdoorgang breedte: | 550 mm |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
| Haken kort | 7 Stuks |
| Aantal geweren (wapenkuis) | 16 Stuks |
