-7%
G6400 / WP5
Terug...Waardeberging € 10.000,- contant geld / € 20.000,- kostbaarheden
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 1
Details:
• Buitenmaten: 1250x350x350 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 1200x300x250 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: 1138x254 mm [hxb]
• Verankergaten vloer/achterwand: 1/1
• Gewicht: 109 Kg
• Wapenrek aantal: 5
• Inhoud: 90 Liter
• Slot: dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur RAL 7035
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 1, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 1250 mm |
| Uitwendige breedte: | 350 mm |
| Uitwendige diepte: | 350 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 1200 mm |
| Binnenmaat breedte: | 300 mm |
| Binnenmaat diepte: | 250 mm |
| Inhoud | 90 Liters |
| Legbord aantal | 0 stuks |
| Gewicht | 109 Kg |
| Verankergaten: | Vloer en Achterwand |
| Deurdoorgang hoogte: | 1138 mm |
| Deurdoorgang breedte: | 254 mm |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
| Aantal geweren (wapenkuis) | 5 Stuks |
