-25%
MAX-III-3A
Artikelnummer: 419103 Terug...Waardeberging € 45.000,- contant geld / € 90.000,- kostbaarheden
Brandwerend: 30 min voor papier
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 3
Classificatie: brandwerend EN 15659 LFS 30P (temperatuur tot ca. 850°C.)
Details:
• Buitenmaten: 850x550x465 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 750x440x305 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: 718x434mm [hxb]
• Verankergaten vloer/achterwand: 1/0
• Gewicht: 335 Kg
• Legbord: 1 stuks
• Inhoud: 101 Liter
• Ordner aantal: 12 stuks
• Slot: dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur RAL 7024
De opgegeven uitwendige diepte is exclusief 50 mm voor klink en scharnieren
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 3, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 850 mm |
| Uitwendige breedte: | 550 mm |
| Uitwendige diepte: | 465 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 750 mm |
| Binnenmaat breedte: | 440 mm |
| Binnenmaat diepte: | 305 mm |
| Inhoud | 101 Liters |
| Legbord aantal | 1 stuks |
| Ordner aantal | 12 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035/RAL7024 |
| Gewicht | 335 Kg |
| Verankergaten: | Vloer en Achterwand |
| Deurdoorgang hoogte: | 716 mm |
| Deurdoorgang breedte: | 433 mm |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
| Barcode | 8719689101831. |
| Haken kort | 5 Stuks |
