M4016
Terug...Waardeberging € 10.000,- contant geld / € 20.000,- kostbaarheden
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 1
Details:
• Buitenmaten: 1536x736x560 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 1445x652x441 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: 1430x592 mm [hxb]
• Verankergaten vloer/achterwand: 2/0
• Gewicht: 480 Kg
• Legbord: 3 stuks
• Inhoud: 415 Liter
• Ordner aantal: 32 stuks
• Slot: dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur RAL 7035 (optie RAL 7024 kiezen tegen extra levertijd)
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 1, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 1536 mm |
| Uitwendige breedte: | 736 mm |
| Uitwendige diepte: | 560 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 1445 mm |
| Binnenmaat breedte: | 652 mm |
| Binnenmaat diepte: | 441 mm |
| Inhoud | 415 Liters |
| Legbord aantal | 3 stuks |
| Ordner aantal | 32 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 480 Kg |
| Verankergaten: | Vloer |
| Deurdoorgang hoogte: | 1130 mm |
| Deurdoorgang breedte: | 592 mm |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
