-5%
Defender IV/2
Terug...DRS Euro Defender Klasse 4
Waardeberging € 75.000,- contant geld / € 150.000,- kostbaarheden
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 4
Classificatie: brandwerend NT Fire-017 60P / 1 uur voor papier
Details:
• Buitenmaten: 715x550x648 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 585x420x425 mm [hxbxd]
• Verankergaten vloer/achterwand: 1/0
• Gewicht: 385 Kg
• Legbord: 1 stuk
• Inhoud: 105 Liter
• Ordner aantal: 8 stuks
• Slot: 2x dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur RAL 9010
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 4, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | EN 1047-1 S60P |
| Uitwendige hoogte: | 715 mm |
| Uitwendige breedte: | 550 mm |
| Uitwendige diepte: | 648 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 585 mm |
| Binnenmaat breedte: | 420 mm |
| Binnenmaat diepte: | 425 mm |
| Inhoud | 105 Liters |
| Legbord aantal | 2 stuks |
| Ordner aantal | 8 stuks |
| RAL Kleur | RAL 9010 |
| Gewicht | 385 Kg |
| Verankergaten: | Vloer |
| Deurdoorgang hoogte: | 565 mm |
| Deurdoorgang breedte: | 400 mm |
| Fabrikant | De Raat Brandkasten |
