-15%
DRS Combi-Fire 1E
Artikelnummer: 081080181 Terug...Waardeberging € 5.000,- contant geld / € 9.000,- kostbaarheden
Brandwerend: 1 uur voor papier
Classificatie: inbraakwerend EN 14450 Klasse S2
Classificatie: brandwerend EN 15659 LFS 60P (temperatuur tot ca. 850°C.)
Details:
• Buitenmaten: 380x480x465 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 240x340x465mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: 229x324 mm [hxb]
• Verankergaten vloer/achterwand: 2/0
• Gewicht: 81 Kg
• Legbord: 0 stuks
• Inhoud: 24 Liter
• Ordner aantal: 3 stuks
• Slot: Elektronischslot met 2 codes, Home 2.
• Kleur RAL 7035
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse S2, EN 14450 |
| Classificatie brandwerend | EN 15659 LFS60 |
| Uitwendige hoogte: | 380 mm |
| Uitwendige breedte: | 480 mm |
| Uitwendige diepte: | 465 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 240 mm |
| Binnenmaat breedte: | 340 mm |
| Binnenmaat diepte: | 300 mm |
| Inhoud | 24 Liters |
| Legbord aantal | 0 stuks |
| Ordner aantal | 3 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 81 Kg |
| Verankergaten: | Vloer |
| elektronischslot met | 2 codes |
| Fabrikant | De Raat Brandkasten |
| Barcode | 8712897021533 |
