-15%
BT 2 Vloerkluis
Artikelnummer: 151001201 Terug...Geen brandwerende eigenschappen
Classificatie: Inbraakwerend EN 14 450 Security Level 2
Classificatie: Brandwerend Geen certificaat
Details:
- Buitenmaten: 540x490x330mm
- Binnenmaten: 350x484x314mm
- Inwerpopening: 110mm [Lengte], 63mm [Diameter]
- Gewicht: 51 kg
- Inhoud: 53 Liter
- Kleur: RAL 7035, grijs
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse S2, EN 14450 |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 540 mm |
| Uitwendige breedte: | 490 mm |
| Uitwendige diepte: | 330 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 350 mm |
| Binnenmaat breedte: | 484 mm |
| Binnenmaat diepte: | 314 mm |
| Inhoud | 53 Liters |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 51 Kg |
| Verankergaten: | Inbouw rondom |
| Fabrikant | De Raat Brandkasten |
| Barcode | 8712897721082 |
