Geschikt voor 10 wapens
DRS Gunsafe Vario
Artikelnummer: 191021501 Terug...Geen brandwerende eigenschappen
Classificatie: Inbraakwerend EN 14 450 Security Level 1
Classificatie: Brandwerend Geen certificaat
Details:
- Buitenmaten: 1550x500x360mm
- Inwendige hoogte exclusief binnenvak: 1255mm
- Binnenmaten binnenvak: 225x245x238mm
- Verankering: Vloer en achterwand
- Gewicht: 100 kg
- Legbord: 3x in hoogte verstelbare legbordjes
- Inhoud: 169 Liter
- Aantal geweren: 4 stuks
- Kleur: RAL 7035, grijs
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse S1, EN 14450 |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 1550 mm |
| Uitwendige breedte: | 500 mm |
| Uitwendige diepte: | 360 mm |
| Inhoud | 169 Liters |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 100 Kg |
| Verankergaten: | Vloer |
| Fabrikant | De Raat Brandkasten |
| Barcode | 8712897020963 |
| Aantal geweren (wapenkuis) | 4 Stuks |
