-15%
De Raat Dera 800
Artikelnummer: 021000101 Terug...Geen inbraakwerende classificering
Classificatie Inbraakwerend Geen certificaat
Classificatie Brandwerend DIN 4102
Details:
- Buitenmaten: 740x540x550mm
- Binnenmaten: 620x490x450mm
- Gewicht: 52 kg
- Legbord: 1
- Inhoud: 137 Liter
- Kleur: RAL 7035, grijs
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Geen certificaat |
| Classificatie brandwerend | DIN 4102 |
| Uitwendige hoogte: | 740 mm |
| Uitwendige breedte: | 540 mm |
| Uitwendige diepte: | 550 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 620 mm |
| Binnenmaat breedte: | 490 mm |
| Binnenmaat diepte: | 450 mm |
| Inhoud | 137 Liters |
| Legbord aantal | 1 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 52 Kg |
| Fabrikant | De Raat Brandkasten |
| Barcode | 8712897150813 |
