DRS Prisma Depo I/1
Artikelnummer: 101151101 Terug...Waardeberging € 10.000,- contant geld / € 20.000,- kostbaarheden
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-2 Klasse 1
Classificatie: Brandwerend Geen certificaat
Details:
• Buitenmaten: 930x570x510mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 265x480x390mm [hxbxd]
• Geldinwerplade, binnenmaten: 70x320x220mm [hxbxd]
• Verankergaten vloer en achterwand: 1/1
• Gewicht: 163 Kg
• Inhoud: 50 Liter
• Voorzien van één dubbelbaard sleutelslot op de kluisdeur en lade (per slot 2 sleutels meegeleverd)
• KLeur: RAL7035
LET OP! De "DRS Depo I/1" heeft geen brandwerende eigenschappen (niet brandwerend)
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 1, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 930 mm |
| Uitwendige breedte: | 570 mm |
| Uitwendige diepte: | 510 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 265 mm |
| Binnenmaat breedte: | 480 mm |
| Binnenmaat diepte: | 390 mm |
| Inhoud | 50 Liters |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 163 Kg |
| Verankergaten: | Vloer en Achterwand |
| Fabrikant | De Raat Brandkasten |
| Barcode | 8712897021304 |
| Afstortkluis | Uitschuifbare inwerplade |
