SLR200
Artikelnummer: 600500200 Terug...Details:
- Buitenmaten: 550x380x140 mm
- Binnenmaten: 548x378x139 mm
- Verankergaten: Achterwand (4 gaten)
- Gewicht: 9,5 kg
- Aantal haken: 200 stuks
- Slot: Voorzien van een cilinder sleutelslot (2 sleutels)
- Kleur: RAL 7035, Grijs
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Uitwendige hoogte: | 550 mm |
| Uitwendige breedte: | 380 mm |
| Uitwendige diepte: | 140 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 548 mm |
| Binnenmaat breedte: | 378 mm |
| Binnenmaat diepte: | 139 mm |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 9,5 Kg |
| Verankergaten: | Achterwand |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
| Barcode | 8712897024749 |
| Haken kort | 200 Stuks |
