SLP600
Artikelnummer: 600600600 Terug...Details:
- Buitenmaten: 550x730x200 mm
- Binnenmaten: 548x728x199 mm
- Verankergaten: Achterwand (4 gaten)
- Gewicht: 26 kg
- Aantal haken: 600 stuks
- Slot: Voorzien van een cilinder sleutelslot (2 sleutels)
- Kleur: RAL 7035, Grijs of RAL 7024, Antraciet
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Uitwendige hoogte: | 550 mm |
| Uitwendige breedte: | 730 mm |
| Uitwendige diepte: | 205 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 548 mm |
| Binnenmaat breedte: | 728 mm |
| Binnenmaat diepte: | 204 mm |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 26 Kg |
| Verankergaten: | Achterwand |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
| Barcode | 8712897027184 |
| Haken kort | 600 Stuks |
