SLP780
Artikelnummer: 600600700 Terug...Details:
- Buitenmaten: 1300x730x250 mm
- Binnenmaten: 1298x728x249 mm
- Verankergaten: Achterwand (4 gaten)
- Gewicht: 59,5 kg
- Aantal haken: 780 stuks
- Slot: Voorzien van een cilinder sleutelslot (2 sleutels)
- Kleur: RAL 7035, Grijs of RAL 7024, Antraciet
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Uitwendige hoogte: | 1300 mm |
| Uitwendige breedte: | 730 mm |
| Uitwendige diepte: | 250 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 1298 mm |
| Binnenmaat breedte: | 728 mm |
| Binnenmaat diepte: | 249 mm |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 59,5 Kg |
| Verankergaten: | Achterwand |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
| Barcode | 8712897027191 |
| Haken kort | 780 Stuks |
